Yükleniyor...

i&o tasarım

3D Animasyon, Tanıtım Videosu, Ürün Simulasyonu, Reklam Filmi

Menü

3D Animasyon Nedir? Mimari Görselleştirme Projelerimiz için

3D (Üç boyutlu) Animasyon; bilgisayar üzerinde hazırlanan mekanlar ve modellerin yine bilgisayar programları kullanılarak hareketli görüntülerinin oluşturulmasıdır. Gerçek hayatta yapılan kamera çekimlerinin sanal ortamdaki karşılığıdır. Başka bir anlatımla; verdiğimiz "mimari görselleştirme" hizmetinin ürünü bir fotoğraf iken, "3D animasyon" hizmetimizin ürünü bir videodur.
Gerçek hayatta yapılan kamera çekimlerine göre üstün bir özelliği vardır; çekimi yapılacak yerin ve cisimlerin var olmasına ihtiyaç yoktur. Onlar arzu edildiği şekilde bilgisayar üzerinde oluşturulur ve kolaylıkla değiştirilebilir. Tüm bunlar, gerçek hayatta gerçek cisimler ile yapmanın yüksek bedelinin yanında karşılaştırılamayacak kadar düşük bedeller ile yapılabilir.
Örneğin; bir inşaat firması daha projesi kağıt üzerinde iken, müşterilerine konutların içini gezdirebilir, tanıtım filmleri ve reklamlar hazırlayabilir. Ürün tasarımcıları, prototipini üretmenin yüksek bedelleri ile karşılaşmadan önce bilgisayar ortamında ürününü inceleyebilir, sunumlar hazırlayabilir.
Biz tüm bu projelerinizde size hizmet veriyoruz.

Örnek Proje -1-

3D animasyon ile yaptığımız Frezya Evleri tanıtım filmi, animasyon videoları ile görsellerin müzik eşliğinde estetik olarak sunulmasına bir örnektir.


Örnek Proje -2-

Mimari Görselleştirme ürünleri olan fotoğraf karelerinden hazırladığımız tanıtım filmi işine bir örnek olarak "Göl Konakları" projemizi inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın